Oslavuj s nami v olympijskom štýle 50 rokov na slovensku

AKO SÚŤAŽIŤ
1. KÚP 2x AKÝKOĽVEK SÚŤAŽNÝ PRODUKT* NA ČERPACÍCH STANICIACH SLOVNAFT A HRAJ O CHYTRÉ HODINKY GARMIN A PALIVOVÉ KARTY SLOVNAFT
2. ODLOŽ SI ÚČTENKU – budeme ju potrebovať ku kontrole
3. ZAPOJ SA CEZ WEB NIŽŠIE ALEBO ODOŠLI SMS – ako zaslať SMS nájdeš v pravidlách súťaže
4. NAVIAC IHNEĎ PO NÁKUPE ZÍSKÁŠ OLYMPIJSKÝ BATOH COCA-COLA (do vyčerpania zásob

Oslavuj s nami v olympijskom štýle 50 rokov na slovensku

ilustračné foto:  coca-cola-sutaze.sk

Text organizátora súťaže:

VÝHERCOM HLAVNEJ VÝHRY – CHYTRÉ HODINKY GARMIN – sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude vyžrebovaný zo všetkých platných vstupov prihlásených do súťažného kola. Súťaž je rozdelená na 8 súťažných kôl, v každom sa žrebuje 1 výherca.

VÝHERCOM VEDĽAJŠEJ VÝHRY – PALIVOVÁ KARTA – sa stane súťažiaci, ktorého platný súťažný vstup bude systémom spracovaný v „šťastnú chvíľku“ alebo čo najskôr po nastaní šťastnej chvíľky. Pre vedľajšie výhry bolo stanovených 50 šťastných chvíľok. Celkom je v súťaži 50 vedľajších výhier.

OKAMŽITÁ ODMENA – OLYMPIJSKÝ BATOH COCA-COLA – odovzdávanie olympijských batohov Coca-Cola vykonávajú zamestnanci čerpacích staníc Slovnaft priamo pri nákupe súťažných produktov. Počet olympijských batohov Coca-Cola je obmedzený. Akcia platí do vyčerpania zásob.

 

Koniec súťaže: 31. 08. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.