Oslávte 15 rokov Dr.Max skvelými výhrami

Hyundai Tucson Hybrid 1,6 T-Gdi HEV PREMIUM
Úplne nový model = nová generácia. Veľmi výrazný dizajn s prvkom tzv. anjelských krídel. Motorizácia hybrid, resp. full-hybrid bez potreby nabíjania. Pohon 4×4. Najvyššia výbava Premium.

Horský elektrobicykel CRUSSIS OLI LARGO 8.6-S
Ideálny na výlety prírodou schopný zvládať aj náročný horský terén. Osvedčený stredový elektromotor OLI SPORT s výkonom 250 W a krútiacim momentom 83 Nm. Integrovaná Li-Ion batéria 630 Wh s veľkým dojazdom. 12-rýchlostná prehadzovačka, skvelé kotúčové brzdy Shimano, 29-palcové kolesá. Prehľadný farebný LCD displej.

VENU SQ Music, Black/Slate a Light Sand/Rose Gold
Smart hodinky s GPS s jasným farebným displejom. Kombinujú funkcie monitorovania zdravia a kondície. Elegantný dizajn ku každému outfitu a na akúkoľvek príležitosť. Jasný displej s voliteľným režimom neustáleho zapnutia. Odolné sklo Corning® Gorilla® Glass 3 s ľahkým hliníkovým rámom a pohodlným silikónovým remienkom.

Oslávte 15 rokov Dr.Max skvelými výhrami

ilustračné foto:  drmax.sk

Registrovať žreby môžete do 15. 3. 2021, výhercov žrebujeme 17. 3. 2021.

 

Koniec súťaže: 15. 03. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.