Orange – Vianočné prekvapenia

Vyhrajte každý týždeň super ceny, ak nám ukážete, aké pekné momenty zdieľate s blízkymi. Možno ich potom budete zdieľať ešte viac aj vďaka dvom tabletom či prekvapeniu, ktoré vám zorganizujeme. Úlohou záujemcu o účasť v súťaži je nahrať a zverejniť v súťažnej galérii fotografiu dvoch ľudí pri spoločnej aktivite, ktorú radi vykonávajú /napr. ako spolu trávia čas, ako zdieľajú spoločné koníčky atď. /. Spolu s fotografiou bude možné uviesť aj mená ľudí zobrazených na fotografii a krátky popis ich spoločnej aktivity.

Huawei MediaPad T1
Orange – Vianočné prekvapenia
ilustračné foto: orangedarceky.sk

Orange – Vianočné prekvapenia

Výhrami v súťaži je 4 krát právo na absolvovanie zážitkového prekvapenia, 10 krát tablet (Huawei MediaPad T1 10 LTE alebo Prestigio WIZE 3G) a drobné vecné výhry vyhrávané každý deň počas trvania súťaže.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2016/01/15 23:29″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.orangedarceky.sk/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.