ONE DAY JAZZ FEST 2016 súťaž o 2×2 vstupenky!

ONE DAY JAZZ FESTIVAL sa vracia s jarno-letnou edíciou. Prvý raz vo svojej histórii prichádza vo forme podujatia pod holým nebom. Ďalšou novinkou je, že okrem Bratislavy sa predstaví v ďalších troch slovenských mestách! Pre obrovský úspech prinesie na Slovensko po roku a pol opäť izraelskú hviezdu Avishai Cohena. Tentokrát sa celosvetovo uznávaný basgitarista, kontrabasista, spevák a skladateľ predstaví s novým triom v sprievode symfonického orchestra Brnenskej filharmónie! Návštevníci festivalu sa môžu tešiť tiež na hudobnú poctu Davidovi Bowiemu a na unikátne znovuzrodenie úspešného medzinárodného projektu Waking Vision!

ONE DAY JAZZ FEST 2016 súťaž o 2×2 vstupenky!

ONE DAY JAZZ FEST 2016 súťaž o 2×2 vstupenky!
ilustračné foto: gregi.net

ONE DAY JAZZ FEST 2016 súťaž o 2×2 vstupenky!

V spolupráci s organizátorom vám prinášame súťaž o 2 vstupenky na Bratislavský hrad 16.6.2016 a 2 vstupenky na Bratislavský hrad 17.6.2016 open air festival ONE DAY JAZZ FEST 2016, ktorý sa bude konať v dňoch 14. – 18 júna v rôznych mestách ako Košice, Žilina, Bratislava a Banská Štiavnica.

 

Termín konania súťaže: do 16.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.