Objavte dvojitú silu kolagénu v boji proti vráskam s Anew Clinical!

Spoločnosť AVON Cosmetics prináša obľúbenú pleťovú kúru na korekciu vrások značky Anew Clinical teraz s novým vylepšeným zložením. Zabojujte proti vráskam vďaka dvojnásobnému obsahu kolagénu!

Objavte dvojitú silu kolagénu v boji proti vráskam s Anew Clinical!
ilustračné foto: autoazena.sk

Súťaž o 2x kúra na korekciu vrások PRO Clinical

AVON predstavuje vylepšenú* pleťovú kúru na korekciu vrások, ktorá minimalizuje viditeľnosť jemných línií a vrások, vďaka čomu pleť vyzerá mladšie. Dokonale sa stará o pleť v troch krokoch:
? Dvojnásobná úroveň kolagénu
Patentovaná molekula A-F33 v mikrokapsulách pôsobí dlhšie a zdvojnásobuje množstvo kolagénu v pleti už v priebehu 24 hodín**.
? Redukcia vrások
Vďaka dvojnásobnej úrovni kolagénu táto vylepšená kúra redukuje viditeľnosť vrások rýchlejšie a efektívnejšie ako jej predchádzajúca verzia***.
? Bezpečnosť
Dermatologicky testované ľahké zloženie, ktoré je vhodné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/30 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.autoazena.sk/news/a2x-kura-na-korekciu-vrasok-pro-clinical/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.