Objav knižný vesmír a vyhraj až 186 kníh

KNIŽNÁ ODYSEA 2 JE TU!
Čakajú na vás desiatky literárnych svetov, množstvo najrôznejších hádaniek a lákavá knižná výhra v podobe až 186 kníh!

Objav knižný vesmír a vyhraj až 186 kníh!

Aké riešenia skrýva vo svojej úlohe každá planéta? Čaká ťa lúštenie tých najrôznejších úloh, ktoré spája jeden spoločný menovateľ – knihy. Nasleduj Knihonauta a osláv mesiac knihy výhrou!

Objav knižný vesmír a vyhraj až 186 kníh

Objav knižný vesmír a vyhraj až 186 kníh
ilustračné foto: martinus.sk

Objav knižný vesmír a vyhraj až 186 kníh

[the_ad id=“84646″]

Ako hrať?

  1. Planétok, na ktorých ťa čaká záludná úloha, je spolu 31. Každý deň od 1. do 31. marca sa odomkne jedna z nich a umožní ti splniť úlohu, ktorú ukrýva.
  2. Budeš sa musieť vysporiadať s najrôznejšími druhmi úloh, ktoré môžu zahŕňať naozaj čokoľvek. Ich spoločný menovateľ je ale jasný – knihy! To sa zároveň týka aj odpovedí, ktoré nemusia byť nutne názvami diel, ale pokojne to môžu byť mená autorov, knižných hrdinov alebo čokoľvek iné, čo sa akýmkoľvek spôsobom týka kníh a čítania.
  3. Pri každej úlohe uvidíš, koľko odpovedí sa v nej ukrýva a koľko ich musíš uhádnuť pre úspešné splnenie.
  4. Pod úlohou nájdeš políčko pre vyplnenie odpovede, o ktorej si myslíš, že je správna. Máš neobmedzený počet pokusov, takže ak si myslíš, že poznáš správnu odpoveď, neváhaj a zadaj ju do príslušného políčka a klikni na „Odoslať“! Hneď sa dozvieš, či je tvoja odpoveď skutočne správna.
  5. Zapojiť sa môžeš kedykoľvek od 1. do 31. marca 2019.

 

31.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.