Nové Vyhrajkove súťaže

Určite ste si všimli nové Vyhrajkove súťaže. Od začiatku októbra sme spustili vlastné súťaže prostredníctvom aplikácie. Naši partneri pre vás pripravili množstvo darčekov o ktoré budete postupne hrať. Vyhodnotenie každej súťaže je úplne automatické a aplikácia (ak nie je uvedené inak) vyhodnotí súťaž ihneď po jej ukončení. Svoju šancu na výhru môžete znásobiť zdieľaním vygenerovaného unkátneho linku. Je preto len na vašej šikovnosti koľko bonusových bodov (účastí v súťaži) získate.

Aplikácia je pomerne jednoduchá ale nájdu sa aj malé nejasnosti. Pripravili sme preto odpovede na najčastejšie otázky:

Ako sa zaregistrujem do súťaže?

Po načítaní aplikácie kliknite na „Vstup do súťaže“. Vyplň potrebné údaje a si zaregistrovaný v súťaži. (Vyplnené údaje sú neverejné a dočasné. Výherca je uvedený v tvare meno a začiatočné písmeno priezviska.)

vyhrajkove-sutaze-1

Čo sú bonusové body?

Za vstup/registráciu do súťaže získavate automaticky 1 bod. Čím viac bodov sa vám podarí získať, tým máte väčšiu šancu na výhru. Každý bod znamená navýšenie registrácií v súťaži. Zvyčajne najviac bonusových bodov má návšteva stránky partnera súťaže.

vyhrajkove-sutaze-2.jpg

Počet získaných bodov môžete sledovať v ľavom dolnom rohu aplikácie.

bonus

Ako zvýšim šancu na výhru?

Získaj všetky bonusové body ktoré súťaž ponúka (registrácia, návšteva stránky, Facebook lajk a pod.) Najviac bodov, ak si šikovný, ponúka práve „Zdieľaj za bonus“. Prostredníctvom vygenerovanej, unikátnej adresy získaš bonusové body za každého kto sa cez tvoju adresu prihlási do súťaže. Adresu môžeš zdieľať na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom emailu (nie SPAM!). Preto neváhaj, zdieľaj a získaj bonusové body!

vyhrajkove-sutaze-3.jpg

Kedy a kde sa dozviem kto vyhral?

Aplikácia ihneď po skončení súťaže (ak nie je uvedené inak) vyberie výhercu.

vyhrajkove-sutaze

Kedy a ako príde výhercovi cena?

Ceny odosielame zvyčajne do 3 pracovných dní od získania adresy výhercu kuriérom alebo poštou.

Platí výherca nejaký poplatok za výhru?

Nie. Za doručenie nie sú účtované žiadne poplatky.

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.