NAY Windows Roka 2018

Portál MojWindows.sk spúšťa štvrtý ročník slovenskej ankety NAY Windows Roka 2018 o najlepšie Windows počítače, notebooky a zariadenia. Anketa NAY Windows Roka 2018 má za úlohu pomôcť pri výbere tých najlepších Windows zariadení, ktoré sa dostali a dostanú na slovenský trh v tomto roku. Vďaka tejto ankete má široká verejnosť možnosť zoznámiť sa s najnovšími počítačmi, notebookmi alebo tabletmi s operačným systémom Windows.

Ocenené zariadenia budú môcť zákazníci nájsť v obchodoch a na internete s certifikátom “NAY Windows roka 2018″, ktorý pomôže vybrať to najlepšie zariadenie s Windowsom z ponuky nášho trhu.

 

NAY Windows Roka 2018

NAY Windows Roka 2018
ilustračné foto: mojwindows.sk

NAY Windows Roka 2018

A teraz to najlepšie – v ankete NAY Windows Roka 2018 môžete vyhrať množstvo cien. Hlavnou cenou je Xbox, ktorý odovzdáme jednému vyžrebovanému hlasujúcemu vo finálovom hlasovaní. Okrem hlavnej ceny sú v hre mnohé iné zaujímavé výhry, o ktoré sa budú uchádzať všetci hlasujúci v semifinálových kolách.

Hoci každý hlasujúci sa môže v rámci jedného semifinálového kola zapojiť iba raz, tí najaktívnejší výrazne zvýšia svoje šance na výhru. Aj tento rok je totiž možné pozvať do ankety vašich známych, za čo vás patrične odmeníme. Všetci tí hlasujúci, ktorí do ankety pozvú aspoň piatich ďalších priateľov alebo známych, budú zaradení do žrebovania o 5ks predplatného Office 365 Personal na jeden rok.

31.07.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.