NAY Windows Roka 2018 – Spustené 4. kolo hlasovania

Aktuálne bolo odštartované posledné kolo hlasovania NAY Windows Roka 2018, v ktorom o vašu priazeň bojujú nové produkty z produkcie známych výrobcov.

Ide o produkty z posledného kvartála minulého roka a nakoľko niektorí výrobcovia svoje nové produkty predstavili na výstave IFA, ku koncu roka bolo noviniek pomenej, čo sa odráža aj na ponuke vybraných kategórií.

Hlasovanie je spustené na stránke ankety windowsroka.sk a zapojiť sa môžete až do 3. marca 2019, kedy dôjde k ukončeniu aktuálneho kola a postupnému vyhodnoteniu odovzdaných hlasov.

NAY Windows Roka 2018 – 4. kolo hlasovania
ilustračné foto: mojwindows.sk

NAY Windows Roka 2018 – 4. kolo hlasovania

Odovzdaním svojho hlasu nielenže pomôžete vybrať atraktívny produkt, no zároveň sa po ukončení tretieho kola zapojíte do zlosovania o vecné ceny. Súčasne budete zaradení do finálneho zlosovania, ktoré prebehne po ukončení celej ankety a kde môžete vyhrať hodnotné ceny ako je napríklad konzola Xbox One.

03.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.