NAY Techbox roka 2016, hrajte o super smartfóny!

Prešiel rok a je tu opäť unikátna anketa, v ktorej vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími. Za hlasovanie v ankete NAY TECHBOX roka 2016 aj tento rok môžete vyhrať zaujímavé ceny. Pomôžte nájsť najlepších a vyhrajte tri super smartfóny.

Aj tento rok je výber tých najlepších výlučne na vás, našich čitateľoch a zároveň používateľoch najrôznejších produktov. Hlasovanie o top produktoch, bankových aplikáciách či operátoroch v ankete NAY TECHBOX roka 2016 ale nebude zadarmo. Troch z vás odmeníme.

 

NAY Techbox roka 2016, hrajte o super smartfóny!
ilustračné foto: techbox.sk

NAY Techbox roka 2016, hrajte o super smartfóny!

Za vaše hlasovanie budete automaticky zaradení do žrebovania o super smartfóny – Huawei P8 Lite od VÚB banky, Lenovo Moto Z Play od Lenovo Slovakia a Sony Xperia X Compact od Sony Mobile. Hlasovať môžete do 15. januára 2017. Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2016 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.

Termín konania súťaže: do 15.01.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.