NAY Android Roka 2021 vyhrajte až 22 cien

Hlasovanie a hodnotenie najlepších Android zariadení za uplynulý rok NAY Android Roka 2021 je opäť tu. Už dvanástykrát  budeme spoločne s čitateľmi webu MôjAndroid.sk hľadať to “naj” zo sveta Androidu. Tento rok sa zariadenia uchádzajú o umiestnenia v deviatich kategóriách. Na vás, hlasujúcich, takisto ako aj po minulé roky, čakajú v záverečnom žrebovaní skvelé výhry a odmeny. Tento rok ich máme pre vás pripravených až 22.

NAY Android Roka 2021 vyhrajte až 22 cien

ilustračné foto: mojandroid.sk

V ankete NAY Android Roka 2021 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až 22 cien. Hlavnou cenou je televízor značky LG, ktorý do súťaže venovala spoločnosť NAY. Okrem neho sú všakv hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Motorola moto g60, Xperia 10 III 5G od Sony, Xiaomi 11 Lite 5G NE, Nokia X10, Honor, či robotický vysávač iRobot Roomba j7+, herné slúchadlá Creative SXFI Gamer, Full HD Webkameru – Creative Live! Cam Sync 1080p V2, slúchadlá pre videohovory – Creative HS-720 V2, či Hi-res USB prevodník – Creative SB Play! 4.

 

Koniec súťaže: 31. 12. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.