NAY Android Roka 2020 vyhrajte až 25 cien za váš hlas

11. ročník hlasovania a hodnotenia najlepších Android zariadení za rok 2020 NAY Android Roka 2020 je tu! Už jedenástykrát budeme spoločne s čitateľmi webu MôjAndroid.sk hľadať to naj zo sveta Androidu na Slovensku. Minulý rok sa zariadenia uchádzali o umiestnenia v siedmich kategóriách. Tento rok ich bude až osem. Pribudli totiž veľmi zaujímavé kategórie zo sveta smart zariadení. Na vás, hlasujúcich, takisto ako aj po minulé roky, čakajú v záverečnom žrebovaní skvelé výhry a odmeny.

V ankete NAY Android Roka 2020 môžete vďaka svojmu hlasu vyhrať až 25 cien. Hlavnou cenou je smartfón Samsung Galaxy S20 FE, ktorú venoval generálny partner NAY.

NAY Android Roka 2020 vyhrajte až 25 cien za váš hlas

ilustračné foto: mojandroid.sk

Okrem neho sú však v hre aj ďalšie hodnotné ceny. Každý hlasujúci má šancu získať aj smartfóny Poco X3, Motorola moto g9 plus, TCL 10L, Alcatel 1S,  robotický vysávač iRobot Roomba Combo, herný headset Creative SXFI Gamer, 5x nové smart hodinky Nivy Watch, či zvukový adaptér BT-W3 od Creative.

 

Koniec súťaže: 31. 12. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.