Návod na obsluhu dieťaťa

Rodičia a deti. Okrem lásky, ktorá s týmto vzťahom priamo súvisí, je to cit, ktorý sa dotýka každého z nás. Všetci sme deti svojich rodičov a mnohí máme rodiny, ktoré nadovšetko milujeme. A tak isto vieme, že ako iné vzťahy, tak aj vzťahy rodičov a detí sú zložité a nie vždy všetko vychádza, ako si predstavujeme. Sú  však aj plné nádherných chvíľ, ktoré si pamätáme do konca života. A aj o tom je knižná novinka Renáty Názlerovej NÁVOD NA OBSLUHU DIEŤAŤA. Autorka hovorí o knihe ako „o zdravo motivačnom románe“, v ktorom predstavuje príbehy slovenských rodín. A zaujímavosťou je, že časť deja sa dokonca odohráva v Tunisku a Maroku! Možno sa v príbehoch spoznáte, možno vám pripomenú niekoho iného, určite vás však chytia za srdce.

Návod na obsluhu dieťaťa

Návod na obsluhu dieťaťa
ilustračné foto: woman.sk

Návod na obsluhu dieťaťa

Odpovedajte na súťažnú otázku a troch z vás, vyžrebujeme a odmeníme knihou.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť .  Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania!

 

Termín konania súťaže: 09.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.