Narodeninová súťaž o Tuli vak – Sofa Jeseň

11.narodeniny chceme osláviť spoločne s vami veľkolepou oslavnou súťažou. K Tuli súťaži patrí originál Tuli vak a ten môžete mať už čoskoro doma. Bestseller, náš najväčší kúsok z Tuli dielničky – Sofa Jeseň bude v hre od 7. do 10. septembra 2017.

Multifunkčný a zároveň váš najobľúbenejší vak ponúka toľko možností, koľko si len dokážete predstaviť. Má zaoblené rohy, bezlímcový strih a vďaka dokonalej variabilite si v ňom posedí aj dvojica. Chcete sa zahĺbiť do knihy, do práce s notebookom alebo si zdriemnuť? V Sofe sa budete cítiť ako v bavlnke. Môžete si oprieť nielen chrbát a hlavu, ale aj ruky. Radosť urobí deťom, mládeži, aj dospelým.

 

Narodeninová súťaž o Tuli vak – Sofa Jeseň

Narodeninová súťaž o Tuli vak – Sofa Jeseň
ilustračné foto: tuli.sk

Narodeninová súťaž o Tuli vak – Sofa Jeseň

Odpovedzte na našu otázku, vyplňte formulár a čakajte na svoje šťastíčko. Meno víťaza vyžrebujeme a oznámime prostredníctvom e-mailu a Facebooku 11.septembra 2017.

Termín konania súťaže: 10.09.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.