Nakupujte so zľavou až do výšky 13%

Vernostný program e-shopu kondela.sk

Pre nás ste viac ako iba zákazník. Vážime a ceníme si každého, kto u nás nakupuje. Ako prejav vďaky vám prinášame náš vernostný program, v ktorom môžete iba získať. Ako registrovaný zákazník môžete u nás pravidelne nakupovať so zľavou až do výšky 13%.

Nakupujte na Kondela.sk so zľavou až do výšky 13%

Pri nákupoch na e-shope www.kondela.sk máte možnosť získať zľavu na ďalší nákup vo výške od 4% do 13% z celkovej ceny vašej objednávky.

Zľavy získané vo Vernostnom programe nie je možné kombinovať s inými zľavami (napríklad zľavové kódy). V prípade, že ste členom nášho vernostného programu, pri použítí zľavového kódu vám bude aplikovaná vždy najvyššia možná zľava (buď podľa úrovne vernostného statusu alebo podľa zľavového kódu). Zľavy získané vo Vernostnom programe platia aj na zlacnený a akciový tovar (napr. výpredajový tovar).


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.