Nakresli si zimnú rozprávku

Milí rodičia, zbystrite pozornosť! Opäť vyhlasujeme súťaž, o najkrajšiu detskú kresbičku, tentokrát na tému ZIMA. Ak máte doma dieťa, ktoré rado kreslí, náš nový projekt je určený práve vám. O čo ide?

Nakresli si zimnú rozprávku

– Pridajte na našu nástenku na Facebooku kresbičku Vášho dieťaťa so zimnou tématikou a spolu s ňou pripíšte krátky popis kresby, krstné meno dieťaťa a jeho vek.

– Uzávierka súťaže je 15.12.2014.

– K víťaznej kresbičke vymyslíme krátku veršovanú rozprávku, kresbičke vdýchneme život pomocou jednoduchej animácie a finálne dielko uverejníme na našom webe www.familyzone.sk

– Autora víťaznej kresbičky navyše odmeníme peknou knižkou

Cieľom tohto projektu je podporiť malé talenty a v spolupráci s nimi obohatiť detský svet fantázie. Ak sa naša myšlienka a jej prevedenie stretne s úspechom, bude projekt prebiehať dlhodobo a pravidelne pribudne nová veršovaná rozprávka na motívy rôznych detských kresbičiek. Tešíme sa na všetky dielka, ktoré nám pripnete na nástenku a ak aj doma nemáte malého umelca, budeme radi keď nás podporíte zdieľaním. Ďakujeme a veríme, že naše spoločné výtvory potešia čo najviac detí ;)

V ukážke s názvom NA RYBNÍKU si môžete pozrieť druhú krátku animáciu z detskej kresbičky, ktorej autorkou je 8 ročná Julka, víťazka prvého kola našej súťaže. Veríme, že sa vám bude páčiť.

 

[button-red url=“http://www.familyzone.sk/2014/11/14/na-rybniku-kratka-animacia-vytvorena-z-detskej-kresbicky/“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.