Najštýlovejšia dámska jazda JUSTWOMAN by Diva´s sa koná aj v roku 2018

Hľadáte spôsob, ako si oddýchnuť, načerpať novú energiu, spraviť niečo pre svoje zdravie a zabaviť sa so svojimi priateľkami? Tak potom by ste mali spozornieť. JUSTWOMAN by Diva´s je jedinečný projekt, ktorý je určený práve vám!

16. júna 2018 sa v Bratislave (Veľký Draždiak) bude konať najštýlovejšia dámska jazda – JUSTWOMAN by Diva´s, ktorá je spojením športu, oddychu a zábavy. „Vďaka skvelej odozve na prvý ročník sme sa rozhodli, že aj v roku 2018 pripravíme toto výnimočné podujatie. Spoločne tak chceme vytvoriť silnú komunitu žien, ktoré sa podporujú, inšpirujú a majú rovnaký cieľ – cítiť sa krásne a byť fit,“ povedala organizátorka akcie Lenka Šoltésová.

V tento deň na chvíľu zabudnete, že ste mamami, manželkami, študentkami, zamestnankyňami či podnikateľkami. Budete patriť k ženám, ktoré chcú spraviť niečo pre seba. Vystúpite z dookola sa krútiaceho kolotoča, doprajete si aktívny oddych na čerstvom vzduchu a o nič sa nebudete musieť starať.

Najštýlovejšia dámska jazda JUSTWOMAN by Diva´s sa koná aj v roku 2018

Najštýlovejšia dámska jazda JUSTWOMAN by Diva´s sa koná aj v roku 2018
ilustračné foto: zenskyweb.sk

Najštýlovejšia dámska jazda JUSTWOMAN by Diva´s sa koná aj v roku 2018

Zapojte sa do súťaže a dvaja z vás získajú: 

pitný režim na mesiac od Diva´s
balíček tyčiniek Tekmar Woman Line
balíček produktov Oriflame
2 lístky na JUSTWOMAN

03.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.