Najštedrejší adventný kalendár na Exprese

Najkrajšie Vianoce sú na Exprese! Až do Vianoc otvárame Najštedrejší adventný kalendár plný peňazí a vy môžete každý hrací deň vyhrať minimálne 5 000 EUR! Stačí včas zdvihnúť telefón so správnym heslom platným pre konkrétny hrací deň a vybrať si políčko z kalendára, ktoré ešte dovtedy nebolo otvorené. Držíme vám všetkým palce a prajeme vám šťastné a bohaté Vianoce!

Najštedrejší adventný kalendár

Najštedrejší adventný kalendár
ilustračné foto:  allianz.sk

Najštedrejší adventný kalendár

Pošli SMS s textom EXPRES na 7779.

Je to úplne jednoduché:
  1. Pred každým pravidelným žrebovaním pošli SMS s textom EXPRES na číslo 7779
  2. Ak ti zavoláme, dvihni hovor do 20-tich sekúnd a zreteľne vyslov heslo platné pre konkrétny hrací deň, ktoré bolo vyhlásené vo vysielaní Rádia Expres bezprostredne po vyžrebovaní výhercu predchádzajúceho hracieho dňa alebo je uverejnené na www.expres.sk a po výzve moderátora si do 20-tich sekúnd vyber políčko v našom adventnom kalendári, ktoré ešte nebolo otvorené. A výhra je tvoja!
  3. Ak nedvihneš hovor v časovom limite so správnym heslom platným pre konkrétny hrací deň, alebo označíš políčko v kalendári, ktoré už bolo otvorené, bohužiaľ nevyhrávaš (podrobné pravidlá nájdeš v štatúte súťaže).
  4. Pravidelné žrebovanie bude každý pracovný deň vždy po 15:00 hod. zo všetkých platných SMS, ktoré boli doručené od posledného pravidelného žrebovania a zároveň je pripravených deväť Extra žrebovaní, ktoré môžu byť kedykoľvek počas trvania súťaže.
  5. Zaslaním SMS získavaš zľavu na nákup tovaru Rádia Expres na stránke eshop.expres.sk, ktorú si môžeš uplatniť prostredníctvom kódu z odpovednej SMS.

Maximálna cena spätnej SMS správy je 0,80 € vrátane DPH. SMS službu technicky zabezpečuje spoločnosť A SMS, s.r.o., Šulekova 70, 811 03 Bratislava, IČO: 35830387.

24.12.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.