Najlepšie valentínske darčeky + Zľavový kód

Opäť je tu deň, keď si zaľúbenci vyznávajú lásku a keď sa niektoré páry ešte viac zblížia. Prečo je to tak? Pozrime sa bližšie na dátum 14. februára. V kalendári nájdeme pri tomto dátume názov Valentín, to už vieme. Ale kto bol svätý Valentín, ktorého v tento deň oslavujú všetci zamilovaní, vlastne ešte stále nie je dobre známe. Miesto ani dátum jeho narodenia a úmrtia nie sú známe. Keď v roku 496 pápež Gelasius I. prvýkrát stanovil úctu svätého Valentína na 14. február, vyhlásil, že je jedným z tých, ktorých mená sú právom uctievané, ale ich skutky sú známe len Bohu.

Odvtedy sa Valentín oslavuje ako sviatok všetkých zamilovaných. Potešte svoju polovičku alebo milovanú osobu darčekom! Prekvapte značkovým parfumom alebo kozmetikou. Vyjadrite svoju lásku malým darčekom a uvidíte, ako sa váš milovaný poteší, keď si na vás spomenie.

Zľavový kód 6 EUR pri nákupe nad 60 EUR:  ILOVEYOU-SK
Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.