Nahraj fotografiu a vyhraj 10x navigáciu Sygic

Ako sme sľúbili, na webe FOTOmánia rozbiehame ďalšiu súťaž. V hre je tentokrát 5+5 navigácií Sygic, ktoré budú môcť získať aktívni aj noví používatelia. Ak patríte medzi pravidelných prispievateľov, a vaše výtvory získali aspoň 5 lajkov, budete zaradení do žrebovania o 5 navigácií Sygic. Ukrátení ale nebudú ani úplní nováčikovia. Pre nich sme si pripravili súťaž o ďalších 5 navigácií, ktoré budú určené pre nových používateľov, ktorí od spustenia súťaže nahrajú aspoň 1 fotografiu.

Nahraj fotografiu a vyhraj 10x navigáciu Sygic

ilustračné foto: mojandroid.sk

Súťaž o 10x navigácia Sygic

Súťaž bude prebiehať 14 dní od 23.10 do 6. novembra a bude sa jej môcť zúčastniť každý, kto sa registruje na webe fotomania.mojandroid.sk. Je nutné, aby v detaile profilu bolo vyplnené meno a priezvisko, vrátane správneho e-mailu, na ktorý vás v prípade výhry budeme kontaktovať.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/06 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.mojandroid.sk/sutaz-fotomania-nahraj-fotografie-vyhraj-navigacia-sygic/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.