Na upchaté dutiny pomôžu aj bylinky

Nasivin Sinus s obsahom liečivých bylín pomáha pri nádche a zápale prinosových dutín. Liečivé byliny pomáhajú uvoľniť hustý hlien, ktorý nie je možné dostatočne alebo vôbec  odstrániť  smrkaním alebo kašlaním.
Nasivin Sinus kúpite v každej lekárni bez lekárskeho predpisu vo forme sirupu, ktorý je bez alkoholu, alebo ako tablety, ktoré sú bez cukru.

Na upchaté dutiny pomôžu aj bylinky

ilustračné foto: zdravie.sk

Súťaž o prípravok Nasivin Sinus

Zapojte sa do súťaže a 5 výhercovia získajú prípravok Nasivin Sinus. Pre najrýchlejšieho súťažiaceho poskytneme biele dámske tričko s logom Nasivin Sinus!
Trvanie súťaže: 14.10.2015 – 27.10.2015 (vrátane)

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/27 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.zdravie.sk/clanok/54628/na-upchate-dutiny-pomozu-aj-bylinky“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.