Multifunkčný pomocník pre domácnosť

Čistiaci sprej Cif Ultra univerzálny odmasťovač je určený obzvlášť pre tých, ktorí majú radi rýchle a jednoduché upratovanie celého domova. Teraz zvládnete celý tento proces s jediným pomocníkom. Vďaka ultra účinnej technológii Multi Active System vám Cif Ultra univerzálny odmasťovač zaručí odstránenie i tej najodolnejšej mastnoty. A to z každého povrchu! Môžete ho použiť na vyčistenie zaschnutej špiny v rúre či na sporáky, ale tým jeho pole pôsobnosti nekončí. Poradí si s usedenou špinou na žalúziách a určite oceníte i to, že s ním skvelo vyčistíte i rámy bicyklov, automobilových či motocyklových kolies. Nemusíte sa však báť ani jemných citlivých povrchov, ako je mramor, sklokeramika či nerez. A navyše, Cif Ultra univerzálny odmasťovač môžete aplikovať dokonca i na bavlnu a ľan, a tak s ním hravo vyčistíte napríklad zažltnutý golier na košeli.

Okrem bezchybného účinku vás Cif Ultra univerzálny odmasťovač prekvapí príjemnou vôňou marseillského mydla, ktorú za sebou zanecháva.

Multifunkčný pomocník pre domácnosť

Multifunkčný pomocník pre domácnosť
ilustračné foto: woman.sk

Multifunkčný pomocník pre domácnosť

Odpovedajte na súťažnú otázku a štyroch z vás, vyžrebujeme a odmeníme balíčkom pomocníkov pre domácnosť. Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

 

Termín konania súťaže: 12.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.