Moja Handmade Svadba 2

Je tu druhé kolo súťaže Moja Handmade Svadba! Na túto súťaž sme sa tešili už od roku 2013, kedy prebehol jej prvý ročník. SAShE zaplavili krásne fotky plné lásky a originality. Čiže ak ste sa nestihli zapojiť do prvého ročníka, teraz je váš čas!

Moja Handmade Svadba 2

ilustračné foto: sashe.sk

Súťaž o poukážky na nákup v hodnote 150/100/50 EUR

Chceme vidieť všetky vaše ručne robené dekorácie, šaty či pozvánky, ktoré ste si kúpili u šikovných ľudí na SAShE alebo svoj-pomocne vyrobili. Tešíme sa na vaše príbehy, nápady a jedinečné detaily, ktoré ste vymysleli, aby vaša svadba odrážala vás.

Tri svadobné albumy s najviac hlasmi získajú od nás poukážky na nákup v hodnote 150/100/50 EUR na nákup podľa vlastného gusta (že by výbavičku?). Hlasovanie je dnešným dňom zahájené a vaše albumy môžu zberať hlasy až do 27.10. 2015.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/27 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.sashe.sk/SAShE.sk/journal/sutaz-moja-handmade-svadba-2″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.