Misska Simona Leskovská a jej recept na krásne vlasy

Vlasy sú korunou krásy a starostlivosť o ne by sme nemali podceňovať. Obzvlášť, v tomto období, kedy vplyvom počasia dostávajú poriadne zabrať. Každá krásna žena by sa mala o seba primerane starať a vlasy by nemali byť výnimkou.

Jedna z najvýraznejších tohtoročných finalistiek Miss Slovensko 2015, Simona Leskovská nám prezradila, ako sa o svoje krásne, husté vlasy stará. Keďže získala Simona Leskovská zároveň ocenenie Miss Pierot za najkrajšie vlasy, rozhodli sme sa, aby nám svoj osvedčený recept na krajšie, zdravšie a lesklejšie vlasy prezradila: „Od víťazstva Miss Pierot používam produkty Kérastase. Dávam si masky, po umytí vlasov olejček. Tieto produkty veľmi posilňujú a vyživujú vlasy.“ Simona si z času na čas dopraje aj návštevu profesionálneho salónu a svoje vlasy nechá rukám odborníkov. Nedávno vyskúšala exkluzívnu kúru Chronologist.

Misska Simona Leskovská a jej recept na krásne vlasy

Misska Simona Leskovská a jej recept na krásne vlasy
ilustračné foto: feminity.sk

Súťaž o šampón a masku Chronologist od Kérastase, balíček L’Oréal Professionnel

Dvaja z vás získajú šampón a masku Chronologist od Kérastase a jeden z vás exkluzívny balíček L’Oréal Professionnel.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/18 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://feminity.zoznam.sk/c/896439/hair-video-misska-simona-leskovska-a-jej-recept-na-krasne-vlasy-vdaka-tomuto-ma-vlasy-snov“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.