Milka oslavuje 120. narodeniny a rozdáva darčeky

Značka čokolád Milka tohto roku oslavuje svoje 120. narodeniny a využíva túto príležitosť na rozdávanie darčekov. Aj keď je sama oslávencom, svojich fanúšikov odmení každý týždeň počas apríla a mája čiastkou 1200 eur, za ktorú si výhercovia môžu splniť svoje vlastné želania. Pri príležitosti tohto jubilea Milka pripomína dôležité momenty svojej histórie. Ako vznikol jej názov a kde sa na obale vzala fialová kravička?

Milka oslavuje 120. narodeniny a rozdáva darčeky

ilustračné foto:  dennikrelax.sk

Text organizátora súťaže:

Súťaž: Milka oslavuje okrúhle narodeniny a rozdáva darčeky Značka obľúbených dobrôt z najjemnejšej čokolády oslavuje tohto roku 120 rokov. Pri tejto príležitosti Milka namiesto prijímania darčekov naopak sama rozdáva darčeky svojím fanúšikom. Na www.milka.sk môžete počas apríla a mája súťažiť o 1200 eur na splnenie vašich snov a prianí. V našej súťaži môžete vyhrať jeden zo sladkých balíčkov, stačí správne odpovedať na otázku

 

Koniec súťaže: 17. 05. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.