MEGA SÚŤAŽ – Vyhrajte Samsung Galaxy S6 edge+

Ste pripravení získať to najlepšie, čo dnes Samsung ponúka? Máme pre vás Samsung Galaxy S6 edge+. Smartfón s nádherným 5,7-palcovým Quad HD Super AMOLED displejom zakriveným na oboch stranách s novými funkciami unikátnej aplikácie Bočný displej. Navyše si môžete vybrať, či chcete vyhrať čierny alebo zlatý.

Samsung Galaxy S6 edge+ naplno využíva výhody zakrivenia displeja. Vďaka funkcii Moji ľudia si totiž môžete vybrať 5 obľúbených kontaktov, ktoré budete mať k dispozícii potiahnutím dovnútra od bočného displeja. Navyše ak smartfón otočíte displejom nadol, prichádzajúci hovor rozsvieti bočnú časť displeja farbou, ktorú ste kontaktu priradili. Novinkou sú aj Moje aplikácie, odteraz si môžete okrem kontaktov vybrať rýchlu voľbu aj pre 5 obľúbených aplikácií.

Samsung Galaxy S6 edge+ je výkonným smartfónom s najnovším OS Android 5.1.1, ktorý poháňa osemjadrový procesor Exynos 7420. O rýchlosť reakcií sa stará aj 4 GB pamäť RAM. Navyše na výber máte verziu smartfónu s 32 alebo 64 GB internou pamäťou. Každý deň si však môžete užívať aj zabudované rýchle bezdrôtové nabíjanie, plné nabitie bezdrôtovo dosiahnete už za 120 minút.

To čo si zamilujete najviac je určite vstavaný 16 Mpx fotoaparát so svetelnosťou f/1,9. Vďaka nemu dosiahnete dokonalé snímky aj v noci. Praktický režim automatického real time HDR vám zase zabezpečí vždy svetlé fotografie. Zabudnite tiež na rozmazané videá, vďaka optickej stabilizácii ich budete mať vždy ostré. Novinkou je aj funkcia Live Broadcast umožňujúca zdieľanie videí v reálnom čase na YouTube.

MEGA SÚŤAŽ – Vyhrajte Samsung Galaxy S6 edge+
ilustračné foto: techbox.sk

Súťaž o Samsung Galaxy S6 edge+

Ak chcete vyhrať Samsung Galaxy S6 edge+, stačí správne odpovedať na súťažné otázky najneskôr do 4. novembra 2015.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/04 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://techbox.dennikn.sk/mega-sutaz-samsung-galaxy-s6-edge/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.