MasterCard Obchodník roka 2014 – Cena verejnosti

Súťaž MasterCard Obchodník roka 2014 je projektom spoločnosti MasterCard, ktorý si kladie za cieľ vyzdvihnúť tých najlepších obchodníkov v rôznych kategóriách a súčasne pomôcť spotrebiteľom v orientácii na trhu. Nakupovanie u dobrých obchodníkov je totiž na nezaplatenie!

MasterCard Obchodník roka 2014 – Cena verejnosti

V súťaži sa o priazeň zákazníkov uchádzajú najvýznamnejšie spoločnosti maloobchodu. Obchodníci/ môžu prostredníctvom tejto súťaže dať vedieť o vysokej kvalite svojich produktov a služieb; zákazníci a spotrebitelia môžu naopak hlasovať za svoj obľúbený obchod a navyše vyhrať 10 tabletov iPad mini 2 Cell 16GB Space Gray. Každý výherca získá 1 tablet.

 

[button-red url=“https://www.obchodnik-roka.sk/hlasovanie.html“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]
Uvedené informácie sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže a za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody nenesieme žiadnu zodpovednosť.

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.