Maslová starostlivosť, ktorá aj ľady roztopí!

Vyzerá to tak, že neexistuje ročné obdobie, keď môžete zabrániť popraskaným perám. Studené počasie v kombinácii so suchým vzduchom vo vykúrených priestoroch v zime, a spustošenie Vašich  pier vďaka slnku, slanej vode a horúcemu počasiu v lete sú na jednej úrovni. Ako si človek pomôže? S trochou snahy je celkom ľahké vyhnúť sa suchým a polámaným perám počas celého roka.
Labello Ošetrujúce maslá na pery
Intenzívna starostlivosť s bambuckým maslom a mandľovým olejom poskytuje perám 12-hodinovú hydratáciu, ošetruje ich a prepožičiava im rozmaznávajúcu vôňu. Pery zanechá nádherne hebké s jemným leskom. V 3 vôňach – original, lahodná malinová a vanilkovo-oriešková vôňa.

Maslová starostlivosť, ktorá aj ľady roztopí!

ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o balíček Labello “Ošetrujúce maslo”

Súťažte a vyhrajte balíček Labello “Ošetrujúce maslo”.  Odpovedajte na súťažnú otázku a troch z vás, vyžrebujeme a odmeníme.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť !!! Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/08 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.woman.sk/maslova-starostlivost-ktora-aj-lady-roztopi/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.