Letná súťaž o smartfón Honor 4C

DigitalPortal.sk, ktorý denne publikuje novinky zo sveta IT, prináša pravidelne recenzie, návody, reportáže, či trendy články pre čitateľov; v spolupráci so spoločnosťou Honor prináša súťaž o smartfón Honor 4C. Ako možno výhru získať? Nie je nič jednoduchšie ako zodpovedať jednu ľahkú otázku, ktorá sa týka testovaného modelu Honor 4C a ak budete mať šťastie, môže byť práve váš Honor 4C vďaka ktorému možno zrealizovať fotografie a videá z ciest a byť neustále online.

Letná súťaž o smartfón Honor 4C

Letná súťaž o smartfón Honor 4C
ilustračné foto: digitalportal.sk

Letná súťaž o smartfón Honor 4C

Leto je plnom prúde a teploty sú oveľa vyššie, ako by sme v našich končinách chceli. Mnohí chodia na dovolenky alebo kúpaliská a preto sme sa v redakcii rozhodli pre vás, našich čitateľov zorganizovať letnú súťaž o smartfón Honor 4C. Ako už napovedá názov, v hre je smartfón Honor 4C a vyhrať cenu u nás nie je nič ťažké, stačí sa zapojiť a mať šťastie.

Termín konania súťaže: do 07.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.