Lahodne s Ellou – najpredávanejšia kulinárska novinka z Veľkej Británie

Lahodne s Ellou je názov jedinečnej kuchárskej knihy, ktorú na základe svojich vlastných skúseností napísala známa britská blogerka Ella Woodwardová. Jedinečnosť kuchárky nie je len v jedinečnom štýle a životnom príbehu autorky – radikálnou zmenou stravy sa jej podarilo vyliečiť z choroby, ktorú lekári označili za nevyliečiteľnú.

Ella prináša dobré a zaujímavé recepty, v ktorých používa netradičné a dávno zabudnuté suroviny. V našich obchodoch ich dostaneme, ale nevieme ich používať. Naučíme sa ľahké a pritom veľmi chutné jedlá, ktoré sú zdravé, nemajú veľa kalórií a ich príprava nezaberá veľa času. Recepty pripravuje z čerstvých surovín, a tým dodáva organizmu vyváženú kombináciu minerálov, vitamínov a vláknin.

Lahodne s Ellou je povinné čítanie pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o zdravú a netradičnú stravu. A navyše jedlá sú aj lahodné. Na knihe je zrejmé, že ju autorka písala so skutočnou zanietenosťou pre zdravé jedlo, ktorému verí, a jeho prípravu sa nesnaží komplikovať zložitými postupmi.

 

Lahodne s Ellou – najpredávanejšia kulinárska novinka z Veľkej Británie
ilustračné foto: dennikrelax.sk

Súťaž o knihu Lahodne s Ellou

Knihou odmeníme jedného výhercu.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/25 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.dennikrelax.sk/Pekne-citanie/Tip-na-citanie-10/LAHODNE-S-ELLOU-Krasna-kniha-plna-zdravych-receptov/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.