Kup zimné,vyhraj letné pneu a štýlové ceny Goodyear

Súťaž Goodyear o celkom 112 cien prebieha od 28. 9. 2020 do 15. 11. 2020 na území Slovenskej republiky.

Vo svojom súťažnom profile vytvor vlastný profil, zaregistruj svoj nákup uvedením počtu zakúpených nových zimných alebo celoročných pneumatík Goodyear a nahraj účtovný doklad preukazujúci uvedený nákup. Pozor: originál účtovného dokladu od predajcu pneumatík (servis, pneuservis, online obchod a pod.) s dátumom vystavenia neskorším než 14. 9. 2020 si uschovaj pre neskoršiu kontrolu a overenie tvojho prípadného nároku na výhru!

Kup zimné,vyhraj letné pneu a štýlové ceny Goodyear

ilustračné foto: goodyear.eu

Do súťaže sa môžeš zapojiť už s jednou (1) zakúpenou zimnou alebo celoročnou pneumatikou značky Goodyear. Čím viac pneumatík Goodyear nakúpiš a zaregistruješ na webe vo svojom profile, tým viac zvýšiš svoju šancu na získanie výhry! Za nákup celej sady 4 kusov pneumatík Goodyear máš hneď 3 šance na výhru! Vo svojom súťažnom profile môžeš počas doby konania súťaže zaregistrovať maximálne 20 ks zakúpených pneumatík.

 

Koniec súťaže: 15. 11. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.