Kristína vydáva výberový album Tie Naj – môže byť tvoj!

kristina9610_2.jpg

6. novembra odštartovala Kristína československé turné Horehronie tour 2014! Na koncertoch zaznejú piesne z výberového albumu „Tie Naj“, ktorý určite nesklame ani najnáročnejšieho poslucháča československej populárnej hudby!

„Momentálne mi začína Horehronie tour v Čechách a na Slovensku a všetkých srdečne pozývam. Predstavím sa so svojou kapelou a na koncertoch  odznejú „Tie Naj“ skladby a spomínané novinky. “ Doplnila s radosťou speváčka Kristína.

Od zatiaľ posledného albumu „Na Slnečnej strane sveta“ ubehli dva roky, počas ktorých Kristína nahrala viacero úspešných piesní. Tie sa objavia na prvom výberovom albume „Tie Naj“ a fanúšikovia si ich konečne môžu vychutnať nielen na CD, ale aj na koncertoch aktuálneho Horehronie Tour 2014. Za predchádzajúce tri albumy získala Kristína platinové platne, jej piesne na Youtube presiahli 50 miliónov videní a navyše už trikrát po sebe sa stala „Najúspešnejšou Slovenskou speváčkou“ v prestížnej súťaži Český slávik v kategórii Slávik bez hraníc. Nenechajte si ujsť jej Horehronie Tour 2014, vstupenky na koncerty sú dostupné prostredníctvom siete Ticketportal a v miestnych pokladniach.

KRISTÍNA & BAND – HOREHRONIE TOUR 2014

06.11. Pardubice, Kulturní centrum Pardubice
07.11. Česká Lípa, Jiráskovo Divadlo
13.11. Prešov, Kino SCALA
20.11. Znojmo, Dukla – Konferenční a spoločenské centrum
21.11. Olomouc, Kino Metropol
27.11. Praha, Divadlo Hybernia
03.12. Žilina, Dom Odborov
04.12. Bratislava, Babylon Music Club
10.12. Brezno, Mestké kultúrne stredisko
11.12. Zlín, Academia centrum UTB
13.12. Krnov, Kofola music club
19.12.Vranov nad Topľou, Mestský dom kultúry

 

Súťaž: Vyhrajte CD Kristína – Tie Naj, s podpisom speváčky

 

CD vyhrali: Igor Peto, Katarína Hladká 

 

Čas do ukončenia súťaže:[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2014/12/10 23:59″ hide = „true“]
Podmienky súťaže Trvanie súťaže: 20.11.-10.12.2014
Cena: 2 x CD Kristína – Tie Naj  s podpisom
Počet výhercov: 2
Organizátor súťaže: eSutaze.sk
Zverejnenie výsledkov žrebovania bude na stránke esutaze.sk, výherca bude kontaktovaný e-mailom. Výhercovi bude výhra doručená poštou najneskôr do 14 dní od vyžrebovania. Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR. Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, e-mailu, telefónneho čísla a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátorom.


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.