Knižná odysea, objav knižný vesmír a vyhraj až 180 kníh

Vitaj, knihonautka, vitaj, knihonaut! Prečítaj si návod, ako hrať Knižnú odyseu, nech sa medzi knižnými svetmi a planétkami nestratíš!

Ako hrať?

  1. Planétok, na ktorých ťa čaká záludná úloha, je spolu 30. Každý deň od 1. do 30. marca sa odomkne jedna z nich a umožní ti splniť úlohu, ktorú ukrýva.
  2. Dokopy sa musíš vysporiadať s tromi druhmi úloh. S pantomímou, kreslením a slovnými rébusmi. Všetkými týmito spôsobmi sú stvárnené (prostredníctvom rôznych osobností) knižky, ktoré musíš uhádnuť.
  3. Pri každej úlohe, teda videu, uvidíš, koľko kníh sa v ňom ukrýva a koľko ich musíš uhádnuť pre úspešné splnenie.
  4. Pod videom nájdeš políčko pre vyplnenie názvu uhádnutých kníh. Máš neobmedzený počet pokusov, takže ak si myslíš, že poznáš správnu odpoveď, neváhaj a zadaj ju do príslušného políčka a klikni na „Odoslať“! Hneď sa dozvieš, či je tvoja odpoveď skutočne správna.
  5. Zapojiť sa môžeš kedykoľvek od 1. do 31. marca 2018.

Knižná odysea, objav knižný vesmír a vyhraj až 180 kníh

Knižná odysea, objav knižný vesmír a vyhraj až 180 kníh
ilustračné foto:  martinus.sk

Knižná odysea, objav knižný vesmír a vyhraj až 180 kníh

Čo môžeš vyhrať?

Za každú splnenú úlohu sa ti pripočítajú 3 knihy a ich aktuálny súčet (možnú výhru) uvidíš na stránke hore. Po skončení súťaže vyžrebujeme jednu víťazku či víťaza, ktorý získa knihy podľa splnených úloh. Každá kniha sa rovná poukážke na nákup na Martinus.sk v hodnote 10 eur. Ak v marci nakúpiš v Martinuse (na webe či v kníhkupectve) a staneš sa výhercom, tvoju výhru ešte zdvojnásobíme! Vyhrať teda môžeš až 180 kníh.

To ale nie je všetko, tešiť sa môžeš aj na Tajné bonusy, ktoré sa budú objavovať na stránke a umožnia ti vyhrať ďalšie knihomoľské ceny.

KONIEC SÚŤAŽE 31.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.