Katka Knechtová je nadrogovaná láskou, zložila o tom nový singel

Katka Knechtová má nový singel s tajomným názvom „FEA“! Krásna pesnička je vlastne o láske, aj keď z trochu iného uhla pohľadu. Sympatickú speváčku totiž zaujali chemické procesy, ktoré sa dejú v tele v čase zamilovania. „FEA“ je skratka fenyletylamínu – hormónu podobnému opiátom, ktorý telo vtedy vylučuje. Ako Katka s nadhľadom a humorom hovorí, všetci sme vlastne „feťáci“. Autorkou textu aj hudby netradičnej novinky je samotná obľúbená umelkyňa, producentsky sa na nej podieľal Adam Kuruc. Singel sa objaví aj na novom Katkinom albume „Premeny“, ktorý práve dokončuje. Bude tam však ako bonus track, pretože táto pieseň je iná ako všetky ostatné. Vypočujte si omamný song „FEA“!

Katarína Knechtová prichádza s novým singlom „FEA“, ktorý je iný ako čokoľvek, čo doteraz zložila. Ospevuje v ňom síce lásku, no pozrela sa na ňu z iného uhla pohľadu. Zaujala ju totiž chémia zamilovania sa!

„Názov „FEA“ je skratka fenyletylamínu. Je to hormón, ktorý produkuje ľudské telo, keď sme zamilovaní. Pôsobí ako droga, pretože svojím zložením pripomína opiáty a tak sa aj správa. Takže my všetci sme vlastne „feťáci“. Pod vplyvom hormónov dokážeme cítiť a robiť neuveriteľné veci. Myslím si, že ľudia budú vedieť o čom hovorím, pretože to zažil určite každý,“ vraví s úsmevom Katka Knechtová.

Obľúbená umelkyňa je autorkou celej piesne. Zložila k nej hudbu a napísala aj text. Producentsky jej so singlom pomohol Adam Kuruc.

„Keď som zložila hudbu, celkom dlho som sa pokúšala nájsť vhodnú tému na text. A nakoniec počas jednej noci, keď som nemohla spať, boli asi 4 hodiny ráno, som natrafila na článok o chémii v ľudskom tele a to ma zaujalo,“ vysvetľuje tvorivý proces Katarína Knechtová.

Katka Knechtová

Nový singel „FEA“ je predzvesťou albumu „Premeny“, ktorý Katka práve dokončuje. Tešiť sa naň môžeme v októbri.

„Na albume „Premeny“, ktorý pozostáva z výberu piesní v aranžmánoch pre kapelu a malý orchester, je „FEA“ ako bonus track. Pretože má trošku iný charakter a zvuk ako ostatné piesne na albume. Ešte prezradím, že k novému singlu chystáme aj klip a nakrúcať ho budeme v New Yorku,“ uzatvára Katarína Knechtová.

Piesne z pripravovaného albumu Katka zahrá aj na turné, na ktoré sa chystá v novembri. Odštartuje ho koncertom v bratislavskom Dome kultúry Dúbravka. Všetky informácie o aktivitách a tvorbe sympatickej umelkyne nájdete na www.katarinaknechtova.com a na www.facebook.com/katarinaknechtovaofficial. Vstupenky na turné si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.

Prežijú len milenci tour II.

3.11.2016 Bratislava – Dom kultúry Dúbravka

5.11.2016 Prešov – Historická budova DJZ

7.11.2016 Martin – Kino Strojár

8.11.2016 Poprad – Dom kultúry

9.11.2016 Trenčín – Kino Hviezda

| PROPAGANDA HOUSE | foto: Jakub Gulyás


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.