Karnevalová singles party v Bratislave, súťaž o 2 voľné vstupy!

Si single, máš chuť sa zoznámiť s novými ľuďmi, ale nemáš rád kŕčovité zoznamovačky? Zabudni na strojené akcie a príď na Karnevalové Mecheche 11.2.2016 do Nu Spirit Clubu v Bratislave.

Čakajú ťa zážitkové hry, výborní DJs, chýbať nebude Ludwig Bagin, socializační katalyzátori, fotokútik a tombola s namakanými cenami. Cez ňu podporíme OZ Som iný, ktoré sa stará o integráciu znevýhodnených a zdravotne postihnutých detí.

Ušiam ulahodia bratislavské DJské legendy Kinet, Miko, Galagha a Koki, ktorého set so živým saxíkom si určite nenechaj ujsť. Ak prídeš v maske, privítame ťa dvojitou Double Cross vodkou, ale neboj – ak nerád riešiš kostýmy, dostaneš škrabošku do jednej a drink do druhej ruky. :) A ak bude treba, radi ťa aj zasýtime: s reštikou Mecheche sme zabezpečili kadečo pod zub.

Vidíme sa tri dni pred Valentínom o 20:00! Budú pekné ženy, vnímaví muži a fajn atmoška. Vstup ťa vyjde 10 EUR v predpredaji a 12 EUR na mieste.

Karnevalová singles party v Bratislave, súťaž o 2 voľné vstupy!

 

Vyhraj 2 voľné vstupy na Karnevalovú singles party v Bratislave!

[RF_CONTEST contest=’4366′]

Ako zvýšiť šancu na výhru?

Získaj všetky bonusové body ktoré súťaž ponúka (registrácia, návšteva stránky, Facebook lajk a pod.) Najviac bodov, ak si šikovný, ponúka práve “Zdieľaj za bonus”. Prostredníctvom vygenerovanej, unikátnej adresy získaš bonusové body za každého kto sa cez tvoju adresu prihlási do súťaže. Adresu môžeš zdieľať na sociálnych sieťach alebo prostredníctvom emailu (nie SPAM!). Preto neváhaj, zdieľaj a získaj bonusové body!

Pravidlá súťaže

1. Prihlás sa do súťaže kliknutím na „Vstup do súťaže“

2. Uveď svoju e-mailovú adresu a meno. Na email ťa budeme kontaktovať v prípade výhry v súťaži.

3. Zvýšiť šancu na výhru môžeš pomocou „Bonusových bodov“ ktoré môžeš získať návštevou partnerskej stránky, facebooku alebo zdieľaním.

4. Bonus za zdieľanie získaš skopírovaním adresy na konci aplikácie. Rozpošli ju priateľom alebo zdieľaj na Facebooku, Twitteri a pod. Každý, kto príde cez túto adresu, ti pridáva jeden bod do súťaže a zvyšuje tvoju šancu vyhrať.

5. Súťaž trvá do 09.02.2017, 24:00.

6. Víťaz bude vyžrebovaný aplikáciu náhodne. Získaj čo najviac bonusových bodov, čím zvýšiš šancu na výhru.

7. Víťaza uverejníme do 24hod.

8. Víťaz bude kontaktovaný na emailovú adresu, ktorú zadal, kde následne odošle svoje kontaktné údaje.

Termín konania súťaže: od 01.02.2017 do 09.02.2017

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.