Jesenné popoludnia s ajurvédskou „kávičkou“

Jesenné chladnejšie dni už lákajú dať si niečo teplé, čo zahreje. Čo tak niečo, čo zahreje nielen telo, ale aj dušu. Doprajte si počas jesenných popoludní chutnú ajurvédsku kávu. Zvoľte napríklad tú s výťažkom rastliny brahmi, ktorú považujú v Číne za elixír mladosti.

Jesenné popoludnia s ajurvédskou „kávičkou“

ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o Ajurvédsku kávu BRAHMI

V ajurvédskej medicíne sa brahmi používa na regeneráciu mozgových buniek, osvieženie mysle a povzbudenie pamäti. Zvyšuje tiež mentálnu bdelosť, posilňuje krvný obeh, pomáha lepšie prekrvovať končatiny a zvyšuje celkovú odolnosť nervového systému, čím je obľúbeným prostriedkom v boji proti depresiám, stresu a nervovému vypätiu. Ajurvédska káva BRAHMI obsahuje okrem výťažku z brahmi aj extrakt z čakanky, ktorá pôsobí priaznivo na tráviaci systém. Instantný bezkofeínový kávovinový nápoj si pripravíte tak, že 1/4 až 1/2 lyžičky ajurvédskej kávy zalejete horúcou vodou a podľa chuti pridáte mlieko, cukor, med alebo iné sladidlo. Šálka tohto lahodného nápoja je ideálna pre všetkých, ale ocenia ju najmä ľudia pracujúci pod stresom, študenti, ktorí sa potrebujú učiť a sústrediť sa, ale tiež seniori, ktorým už pamäť tak dobre neslúži.

Traja z vás získajú Ajurvédsku kávu BRAHMI.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/18 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.lenprezeny.sk/clanok-5277.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.