Jesenná súťaž s Allianz – Slovenskou poisťovňou

Pred rokmi či desiatkami rokov ste si kúpili byt alebo postavili dom, ktorý ste si hneď aj poistili. Odvtedy ste svoju nehnuteľnosť zrekonštruovali, vymenili nábytok aj jej dnešná hodnota ďaleko presahuje poistnú sumu, na ktorú máte majetok poistený. Vaša nehnuteľnosť je tak podpoistená a v prípade škody vám poisťovňa bude môcť vyplatiť len jej pomernú časť, podľa výšky poistnej sumy. Takisto mnohé riziká, ktoré sa v minulosti nepoisťovali sú dnes vzhľadom na klimatické zmeny a zvýšenú škodovosť potrebné. Z tohto dôvodu a aj pre zjednodušenie a zefektívnenie produktového portfólia spustila Allianz – Slovenská poisťovňa projekt výmeny starých poistných zmlúv za nové.

Jesenná súťaž s Allianz – Slovenskou poisťovňou

ilustračné foto: modrastrecha.sk

Viete, koľko rokov má najstaršia majetková poistná zmluva, ktorú Allianz – Slovenská poisťovňa spravuje? Tipujte a traja vyžrebovaní zo správnych odpovedí získajú praktickú cestovnú tašku s teleskopickou rúčkou na kolieskach a kvalitnú nerezovú termosku.

 

Koniec súťaže: 11. 10. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.