Jesenná súťaž Familyzone.sk

Vyhrajte balíček kosmetiky značky LACTOVIT, která využívá sílu mléčných složek, aby vám přinesla pokožku plnou života. Mléko je zdroj kompletní dokonalé výživy pro vaši pokožku. Obsahuje řadu složek, které působí v hlubokých vrstvách kůže a jsou pro pokožku přirozené. Mléčné proteiny obsahují esenciální aminokyseliny, které si tělo nedokáže samo vytvořit, proto je velice důležité je doplňovat. Vitamíny, zejména A,B a E, jsou důležité látky pro fungování celého vašeho organismu, i pro vaši kůži. Minerální látky jako vápník, hořčík a zinek zpevňují kůži a lipidy jsou obraným štítem naší pokožky. Po letech výzkumů přináší tělová kosmetika LACTOVIT, to nejlepší, co může mléko poskytnout.

Jesenná súťaž Familyzone.sk

ilustračné foto: Familyzone.sk – všetko pre spokojnú rodinu

Súťaž o CD, handmade prekvapenie

Po dlhšom čase tu máme pre vás opäť malú súťaž. Pošlite nám fotku jesenných výtvorov, ktoré vyrobili vaše deti, alebo ktoré ste robili spolu a troch z vás odmeníme smile – emotikon Môžu to byť gaštankovia, obrázky, dekorácie…….skrátka čokoľvek s jesennou tématikou. K fotke nám prosím len napíšte meno dieťaťa a vek.Vaše fotografie môžete pridávať priamo na našu nástenku do piatku 23. októbra 2015. Následne bude prebiehať hlasovanie a v piatok 30. októbra 2015 bude vyhodnotenie. Tešíme sa na všetky kreatívne príspevky.
1. Miesto – Veľkí herci spievajú malým deťom 3 s CD + handmade prekvapenie
2. Miesto dievčatá – Spoznaj, nájdi, spočítaj – Princezné + handmade prekvapenie
2. Miesto chlapci – Spoznaj, nájdi, spočítaj – Rytieri + handmade prekvapenie

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/23 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“https://www.facebook.com/FamilyzoneSK“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.