Jeseň s vôňou škorice

Viete, ako vonia jeseň? Pre mnohých práve škoricou a jablkami. Šťavnaté jabĺčka obraté priamo zo stromu sa akoby pýtali na jablkový koláč, ktorého chuť dokonale zvýrazní práve aromatická škorica.

Jeseň s vôňou škorice
ilustračné foto: varecha.sk

Súťaž o balíček produktov od spoločnosti Dr.Oetker

Teraz si túto skvelú kombináciu môžete vychutnať v modernej receptúre ovsených muffinov od Dr.Oetker. Ich príprava zaberie len pár minút a pochutia si určite deti aj dospelí. Kúsky jabĺk, celozrnné ovsené vločky a škorica môžu byť v podobe muffinov v praktických košíčkoch chutnými raňajkami, rýchlou desiatou či olovrantom, alebo pohostením pre nečakanú návštevu. Stačí, ak pridáte vodu, olej, vajce a chutná dobrota je hneď na stole. Viac informácií zo sveta pečenia a množstvo zaujímavých receptov nájdete na www.oetker.sk.

Po ukončení súťaže vylosujeme troch výhercov, ktorí získajú balíček produktov od spoločnosti Dr.Oetker.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/20 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://varecha.pravda.sk/magazin/sutaz-jesen-s-vonou-skorice/11826-clanok.html“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.