Jednotka Samovrahov Vyhraj lístky do kina!

Od režiséra Davida Ayera (Sabotáž, Železné srdce, S.W.A.T., Rýchlo a zbesilo) prichádza nový film Jednotka samovrahov, kde sa v hlavných úlohách predstavia Will Smith, držiteľ Oscara Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman či nominantka na Oscara Viola Davis. Je super pocit, byť zlým… Zhromaždite tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, dajte im do rúk najsilnejšie zbrane z vládnych zdrojov a pošlite ich na misiu, ktorej cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Dôstojníčka americkej tajnej služby Amanda Waller je presvedčená, že to zvládne iba tajne zvolaná skupina nesúrodých, nenapraviteľných jednotlivcov, ktorí nemajú čo stratiť. Ako to však dopadne, keď si členovia jednotky uvedomia, že neboli vybraní, aby uspeli, ale za trest poslaní do vopred prehratého boja? Budú spoločne bojovať až do posledných síl, alebo sa rozhodnú byť každý za seba?

Jednotka Samovrahov Vyhraj lístky do kina!

Jednotka Samovrahov Vyhraj lístky do kina!
ilustračné foto: expres.sk

Jednotka Samovrahov Vyhraj lístky do kina!

Je super pocit byť zlým…
Do slovenských kín prichádza tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, ktorých cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Podarí sa im to? To sa dozvieš v novom filme Jednotka samovrahov. Zapoj sa do súťaže a vyhraj 2 lístky do kina a box s tričkami.

Termín konania súťaže: do 07.08.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.