Jeden na Jedného – kvíz s Julom Viršíkom

Cez prázdniny budú  už tradične oddychovať všetky pravidelné rubriky, prednosť dostanú vaše hudobné tipy a novinka, ktorú sme nazvali Jeden na jedného. V rýchlom kvíze si budú môcť porovnať svoje vedomosti  manželia, súrodenci, kamaráti, kolegovia, susedia, nevesty so svokrami…atď., možností a kombinácií súťažných dvojíc je neúrekom.

Každý súťažiaci dostane tri jednoduché otázky, ktoré sa budú týkať len Slovenska. Bude tam hudba, šport, film a divadlo, zemepis, troška histórie, ale nič zložité. Za tri správne odpovede posielame tričko Twentyfive, ak súťažiaci bude vedieť aj niečo naviac, dostane aj bonusovú cenu.

Jeden na Jedného – kvíz s Julom Viršíkom

Jeden na Jedného – kvíz s Julom Viršíkom
ilustračné foto: expres.sk

Jeden na Jedného – kvíz s Julom Viršíkom

Ak sa rád zabávaš a chceš byť súčasťou našej hry, poď do toho a prihlás sa! Na Facebooku Twentyfive, na mailovej adrese: julo@expres.sk, alebo na záznamníku 0905 / 612 612.

26.08.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.