Jarná dávka hororového napätia s trilógiou Wayward

Fanúšikovia po celom Slovensku sa končene dočkali. Na pulty kníhkupectiev sa dostala tretia časť mysterióznej série Mestečko Wayward Pines amerického autora Blakea Croucha.  Vy sa môžete k celej trilógii dostať ešte jednoduchšie – stačí sa zapojiť do našej súťaže. Trilógia Wayward Pines sa odohráva v zdanlivo idylickom mestečku obkolesenom horami v americkom štáte Idaho.

Sledujeme v nej hlavného hrdinu, agenta tajnej služby Ethana Burka v boji za pravdu a slobodu. V prvej knihe Ethan zisťuje, že s ľuďmi v mestečku niečo nie je v poriadku. So zúfalou bezmocnosťou sa snaží opustiť mesto, dovolať rodine a stretnúť aspoň niekoho „normálneho“. V napínavej naháňačke uniká pred rozvášnenými obyvateľmi mesta, aby nakoniec spoznal desivú pravdu číhajúcu za elektrickým plotom. V pokračovaní sa hlavný hrdina stáva súčasťou hrozivého scenára, podľa ktorého hrajú svoje naprogramované životy všetci ľudia v meste. Nikto nesmie odísť, dokonca aj myšlienka na odchod znamená smrť.

Vo finálnej časti trilógie budú všetci obyvatelia čeliť hrozbe, ktorá sa spoza plota chystá vtrhnúť do izolovaného mesta a vyhladiť i posledný, krehký pozostatok ľudstva. Aké východisko z tejto beznádeje nájde Ethan a dostane sa nakoniec z mesta? Podobne ako v predchádzajúcich dvoch dieloch, aj v záverečnej knihe Posledné mesto nájdu čitatelia množstvo napínavých zvratov.

Vyvrcholenie príbehu bude pre mnohých prekvapením, myslia si milovníci hororovej fantastiky zo Zeleného Kocúra. Crouchova trilógia je svetovým bestsellerom. Americká televízna stanica FOX na jej základe natočila dve sezóny televízneho seriálu, v ktorej hviezdil napríklad Matt Dillon, Terren­ce Howard, Toby Jones či Juliette Lewis.

Jarná dávka hororového napätia s trilógiou Wayward

Jarná dávka hororového napätia s trilógiou Wayward
ilustračné foto:  lenprezeny.sk

Jarná dávka hororového napätia s trilógiou Wayward

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko „Zapojiť sa do súťaže.“ Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru. Súťaže sa môžete zúčastniť do 16.4.2018. Traja z vás získajú trilógiu Wayward.

16.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.