HYZA súťaž o automobil KIA Niro Hybrid a ďalšie ceny

Nakúpte produkty HYZA so súťažnou etiketou a hrajte o automobil KIA Niro Hybrid, pobyt pre 2 osoby na Slovensku, ponožky a cestovnú fľašu s najnovším motívom HYZA.

 

HYZA súťaž o automobil KIA Niro Hybrid a ďalšie ceny

ilustračné foto:  hyza.sk

Čo môžete vyhrať?

KIA Niro Hybrid
Hlavnou cenou súťaže je automobil KIA Niro Hybrid. Objavovať krásy našej domoviny môžete s hybridnou technológiou, ktorá dokáže zvládnuť každú situáciu s maximálnou úsporou paliva a nízkymi emisiami. Či už sa budete šplhať do kopcov pri poznávaní našich očarujúcich pohorí alebo rezať zákruty pri ceste za skvelým piknikom.

Každý týždeň hráte o 150 štýlových doplnkov a 1 úžasný pobyt Ukážte svoj štýl ponožkami s nadupanou grafikou a pite s chuťou zo štýlovej fľaše. Tieto ponožky vás nielen zahrejú, ale aj ukážu váš dobrý vkus. Tak ako fľaše s naším súčasným dizajnom. Zahaste svoj smäd predtým, ako sa vyberiete objavovať dobré adresy na Slovensku.

 

Koniec súťaže: 11. 11. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.