Huawei Next Image – foťte mobilom a vyhrajte až 10 000 EUR

Fotoaparáty v smartfónoch sa neustále zlepšujú, a tak s nimi robíme čoraz viac fotografií. Viete ale o tom, že za vašu fotografiu môžete zarobiť až 10 000 EUR? Huawei usporiadal fotosúťaž Huawei Next Image, kde na vás okrem fantastickej finančnej odmeny čakajú aj ďalšie atraktívny výhry.

Huawei Next Image - foťte mobilom a vyhrajte až 10 000 EUR

Huawei Next Image – foťte mobilom a vyhrajte až 10 000 EUR
ilustračné foto: mojandroid.sk

Huawei Next Image – foťte mobilom a vyhrajte až 10 000 EUR

Luxusné ceny pre najlepších fotografov

Najlepších 50 fotografií zo strednej a východnej Európy a severských krajín následne postúpi do celosvetového kola súťaže Huawei Next Image. A na čo sa môže tešiť jej víťaz? Víťazi jednotlivých kategórií získajú notebook Huawei Matebook X, možnosť publikovať svoje zábery v prestížnom magazíne National Geographic a finančnú výhru vo výške 2 000 eur. Víťaz 2. miesta sa môže tešiť na Huawei P20 Pro, fotografovi s umiestnením na tretej priečke bude patriť model Huawei P20.

Smartfón P20 dostanú aj víťazi Ceny publika – teda autori fotografií, ktoré získajú v jednotlivých kategóriách najvyšší počet hlasov verejnosti.

Absolútny víťaz súťaže získa notebook Huawei Matebook X, publikáciu svojich záberov v časopise National Geographic, 10 000 eur v hotovosti a možnosť zúčastniť sa septembrovej fotoexpedície s magazínom National Geographic v Taliansku.

20.08.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.