Hrejivé okamžiky s čajmi Lipton

Nová kolekcia prémiových čajov Lipton ukrýva štyri druhy pyramídových čiernych čajov, ktoré vás zavedú do kútov južnej Indie a Vietnamu, kde sa pre Lipton zbierajú kvalitné čajové lístky. Niet pochýb, že sa do nových druhov zamilujete ihneď po prvej šálke. Nová kolekcia prémiových čajov Lipton ukrýva štyri druhy pyramídových čiernych čajov, ktoré vás zavedú do kútov južnej Indie a Vietnamu, kde sa pre Lipton zbierajú kvalitné čajové lístky. Niet pochýb, že sa do nových druhov zamilujete ihneď po prvej šálke.

Čaj Brilliant Gold Tea je stredne silný čaj červenej jantárovej farby, ktorá je viditeľná hneď po zaliatí. S každým dúškom na vás bude čakať bohatá a povzbudivá chuť so sladkým karamelovým nádychom. Čierny čaj Flirty Lady Lipton vás príjemne omámi delikátnou, temperamentnou chuťou s kvetinovým nádychom. Je charakteristický atraktívnou jantárovou farbou. Každé pyramídové vrecúško čierneho čaju Surprising Russian Grey vás dostane svojou intenzívnou chuťou s energickým citrónovým nádychom. Zlatistá jantárová farba dodáva popoludňajším čajovým chvíľam skvelý estetický zážitok. Čaj s názvom Amazingly Grey je typický svojou jemnejšou intenzitou, ktorá sa hodí pre každodenné popíjanie. Chuť čaju je delikátna, s citrusovými tónmi a príjemne osviežujúcim dozvukom.

Hrejivé okamžiky s čajmi Lipton

Hrejivé okamžiky s čajmi Lipton
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Hrejivé okamžiky s čajmi Lipton

Súťažte o balíček nových pyramídových čajov Lipton a vychutnajte si čajové okamžiky. Súťaže sa môžete zúčastniť do 15.3.2016. Piati z vás získajú balíčky čajov Lipton v hodnote 10 EUR.

Termín konania súťaže: do 15.03.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.