Hrdinská päťka, vyhrajte kopu kníh

Každý pracovný deň ti naši hrdinovia pomôžu v hľadaní správnej odpovede. Môže to byť názov knižky, meno autora či autorky, ale aj knižná postava alebo vymyslené svety. Pozorne si prezri všetky pomôcky, ktoré ti hrdinovia poskytnú. Každý deň o polnoci pribudne prvá indícia, ku ktorej sa o 8:00, 12:00 a 16:00 pridajú ďalšie.

Preto ak sa ti hneď nepodarí uhádnuť správnu odpoveď, nezúfaj, ale nastav si budík a využi počas dňa ďalšie pomôcky :-) Svoju odpoveď napíš do políčka a hneď sa dozvieš, či sa ti podarilo uhádnuť hádanku. Máš toľko pokusov, koľko len chceš! A tešiť sa môžeš aj na bonusové úlohy, ale viac ti zatiaľ neprezradíme.

Počas 7.3. až 1.4. môžeš každý pracovný deň hľadať správnu odpoveď na naše hádanky. Dokopy čaká tvoju Hrdinskú päťku až 20 úloh. Pomôcky sú skutočne rôzne od básničiek, cez obrázky až po vetičky, ktoré na prvý pohľad nič neznamenajú. Sleduj však všetky indície pozorne, každá z nich je dôležitá.

Hrdinská päťka, vyhrajte kopu kníh

ilustračné foto:  martinus.sk

Text organizátora súťaže:

Hráme každý pracovný deň od 7. marca do 1. apríla na www.hrdinskapatka.sk. Po skončení hry vyžrebujeme až 5 z vás, ktorí od nás dostanú kopu kníh!

 

Koniec súťaže: 01. 04. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.