Hrajte s Linolou o 3 darčekové balíčky

Milé mamičky, poďte hrať s Linolou o Darčekový kufrík Linola, ktorý sme vybavili dvomi obľúbenými produktami, Linola šampónom a telovým mliekom Linola Lotion.

Linola šampón – hypoalergénny šampón odporúčajú dermatológovia v starostlivosti o citlivú, svrbiacu alebo atopickú pokožku hlavy detí i dospelých. Pokožku hlavy nevysušuje ani neodmasťuje vďaka jemným čistiacim ingredienciám a obnovuje tak jej ochranný film. Vďaka jeho jemnému zloženiu neštípe v očiach, čo ocenia pri umývaní vlasov predovšetkým tí najmenší.

Linola Lotion – telové mlieko intenzívne regeneruje pokožku a obnovuje jej prirodzenú ochrannú bariéru a chráni ju pred vysušením. Je ideálny pre starostlivosť o suchú, citlivú a atopickú pokožku ako u detí, tak i dospelých. Vďaka ľahkej textúre sa ľahko rozotiera a nezanecháva mastný film na pokožke.

Hrajte s Linolou o 3 darčekové balíčky

Hrajte s Linolou o 3 darčekové balíčky
ilustračné foto: modrykonik.sk

Hrajte s Linolou o 3 darčekové balíčky

Darčekový kufrík je k dostatiu v lekárňach za 19,90 €. Súťaž prebieha od 4. 12. 2017 – 10. 12. 2017, do 5 dní od jej skončenia vyžrebujeme spomedzi správnych odpovedí 3 výherkyne a o výhre ich budeme informovať internou poštou.

10.12.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.