Hrajte s Domestosom o super hru

Večný problém slovenských škôl –  nepekné záchody a neznalosť hygieny. Zabojujte!

Aj v dnešnej dobe patrí medzi najväčšie nedostatky škôl a škôlok prostredie záchodíkov. Projekt Domestos pre školy sa snaží o premenu hygienického zázemia v školách a škôlkach a vedeniu detí k hygiene i keď nie sú pod drobnohľadom rodičov. A pretože to školám nie je ľahostajné, do jeho štvrtého ročníka sa prihlásila každá piata škola.

Na počiatku celého projektu Domestos pre školy bol veľký prieskum toho, v akom stave sa nachádzajú toalety na materských a základných školách. A výsledok? Mierne znepokojujúci. A aj keď  sa tento rok uskutočnil už štvrtý ročník, stále je čo vylepšovať. Celkom sa ho zúčastnilo 933 materských a základných škôl na Slovensku. O tom, že záujem z roka na rok narastá, svedčí fakt, že je to viac ako dvojnásobok škôl zapojených v roku 2015. V rámci projektu plnia školy a ich žiaci najrôznejšie kreatívne aktivity týkajúce sa zásad hygieny a zlepšenia prostredia školských toaliet. Aby nebola žiadna škola a škôlka v nevýhode, výhry boli rozdelené do dvoch kategórií – absolútny počet bodov a prepočet bodov na žiaka. Vyhrať tak mohli nielen tie veľké školy, ale aj tie, ktoré sa najväčšmi snažili.

Hrajte s Domestosom o super hru

Hrajte s Domestosom o super hru
ilustračné foto:  damskajazda.sk

Hrajte s Domestosom o super hru

A aby ste aj vy doma mohli zabojovať za hygienu a mali ju vaše deti v malíčku, zapojte sa do súťaže o tri náučné hry Bacha,spláchni!

26.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.