Hrajte opäť o nový úsmev s Teleránom!

Zbystrite pozornosť, je tu ďalšia šanca prekonať strach zo zubára a vyhrať kompletné ošetrenie chrupu!

Možno si pamätáte na príbeh našej diváčky Kamily, ktorej sme na jar tohto roka pomohli k jej vysnívanému úsmevu. Slzy dojatia v jej očiach boli pre nás, aj pre lekárov znamením, že všetci odviedli skvelú prácu. A ako ste na tom vy? Nie ste spokojný so svojím úsmevom a neviete sa odhodlať sadnúť si k zubárovi do kresla? Ponúkame vám riešenie! Prihláste sa do našej súťaže a odborníci zo stomatologickej kliniky Schill Dental Clinic sa postarajú kompletné ošetrenie vášho chrupu.

Hrajte opäť o nový úsmev s Teleránom!
ilustračné foto: markiza.sk

Súťaž o nový úsmev z Telerána

Stačí, ak nám do piatku, 6. novembra 2015, pošlete dôvody, čo by pre vás takáto zmena v živote znamenala, pripojíte fotku tváre a kontaktné údaje. Prekonajte strach zo zubára a vyhrajte nový úsmev z Telerána! Víťaz bude vyhlásený na základe výberu internej komisie organizátora.

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/06 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://telerano.markiza.sk/aktualne/1809309_hrajte-opat-o-novy-usmev-s-teleranom“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.