Hrajte o vôňu Happydisiac od Oriflame

Oriflame vám na jeseň v kampani 13 prináša novú, unikátnu vôňu Happydisiac, ktorú by sme mohli nazvať aj šťastím v modernej fľaštičke. Prečo? Táto toaletná voda vznikla unikátnym spôsobom, nehovoriac o spolupráci významných ľudí. Happydisiac vystihujú slová ako radosť, šťastie či spontánnosť… Akoby aj nie, veď vznikla na základe prieskumu, kde zúčastnení označovali ingredience, ktoré v nich vyvolávali pocit najväčšej radosti zo života.

To ale ani zďaleka nie je všetko. Jedinečnosť vôni dodáva aj jej tvorca. Uznávaný Olivier Cresp sa naozaj podieľal na výrobe tejto jedinenčnej toaletnej vody od Oriflame. Vo svojom portfóliu má svetoznáme parfémy ako Light Blue od Dolce & Gabbana či Nina od Nina Ricci. Teraz mu doň pribudla aj Happydisiac, ktorá prekvapí závanom kľúčového jazmínu, tropického ananásu, jablka a zrelej hrušky Williams.

 

Hrajte o vôňu Happydisiac od Oriflame
ilustračné foto: kamzakrasou.sk

Súťaž o vôňu Happydisiac od Oriflame

Hrajte o vôňu Happydisiac od Oriflame, naplní vás optimizmom!

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/09/27 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.kamzakrasou.sk/hrajte-o-vonu-happydisiac-od-oriflame-naplni-vas-optimizmom-/6991″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.